Komentarze

Tutaj możesz zostawić, swój komentarz na temat pracy Wspólnoty Mieszkaniowej i/lub sugestie.

Regulamin strony

 1. Treści zamieszczane na stronie powinny zachowywać ogólnie przyjęte zasady kultury i szacunku dla poglądów innych osób.
 2. Nie wolno publikować ogłoszeń i reklam komercyjnych oraz odnośników do tych stron.
 3. Zabrania się publikacji postów naruszających Polskie lub międzynarodowe Prawo.
 4. Nie wolno formułować komentarzy oszczerczych, napastliwych i obraźliwych.
 5. Zabrania się ośmieszania, atakowania, grożenia innym. Należy odnosić się do wypowiedzi danej osoby a nie do jej osobowości.
 6. Zabronione jest publikowanie postów naruszających dobra osobiste lub wolność obywatelską, godzące w dobre obyczaje, normy moralne, poczucie estetyki i dobrego smaku, propagujących, popierających i/lub głoszących nietolerancję, przemoc, nienawiść czy dyskryminację na tle rasy, wyznania, orientacji seksualnej, płci itp.
 7. Niedozwolone jest zamieszczania postów zawierających treści  pornograficzne, propagujące alkohol, narkotyki i inne środki odurzające
 8. Zakazane jest zamieszczanie materiałów chronionych prawem autorskim, jeśli zamieszczający je nie jest ich autorem.
 9. Zabronione są treści zawierające odnośniki (linki) do stron naruszających prawo lub dobre obyczaje, zawierające dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe.

(Komentarze przed edycją będą autoryzowane przez moderatora / admina.)

10 komentarzy “Komentarze”

 1. Witam moderatora/admina.
  Strona bardzo ciekawa i fajna. Ujęte tutaj macie wszystko co potrzebna na daną chwilę dla mieszkańców. A i kawalek historii miasta i dzielnicy jest pokazane.
  Dzięki za zamieszczenie aktualnych przepisów i ustaw.
  Podoba mi sie bardzo.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 2. Tomasz K.

  Bardzo ciekawie i transparentnie prowadzona strona internetowa Wspólnoty Mieszkaniowej . Pozdrowienia dla Admina

  Odpowiedz
 3. Waldemar P.

  Bardzo dobrze przygotowana i prowadzona strona WWW. Chcialbym aby, taką i tak prowadzoną stronę miała moja Wspolnota.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Wspólnota

  Oczywiscie że mozna przeczytac pełna treść uchwał, należy tylko kliknąć na link. Samozamykacz reguluje sie często ze wzgledu na: jego zużycie,akty wandalizmu i temp. otoczenia. Mycie okien na klatkach schodowych będzie wykonane, jak co roku. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 5. Wspólnota

  Witam,
  Rozliczenie będzie normalnie, jak zawsze.
  Sprzątanie w grudniu:
  1-2 grudnia było zamiatanie;
  1-2 grudnia było zamiatanie;
  9-10 grudnia było mycie;
  16-17 grudnia było zamiatanie;
  22-23 grudnia było mycie;
  30-31 grudnia było zamiatanie;
  Sprzątanie w styczniu:
  4-5 stycznia było zamiatanie i mycie od I-go pietra do drzwi wyjściowych;
  Od wczoraj tj. od 11 stycznia, są sprzątane klatki schodowe.
  Do pojęcia sprzątania należny dodać jeszcze ogólne utrzymanie porządku:
  – na chodniku;
  – wyjścia z piwnicy;
  – parawan śmietnikowy;
  – chodniki na podwórku;
  – odśnieżanie i odladzanie chodników.
  Mam nadzieje ze szczegółowo i wyczerpująco wyjaśniłem kwestie z zadanego pytania.
  Stwierdzenie sic! …(cały ten okres nasze klatki nie były sprzątane a mając na uwadze warunki pogodowe ciężko było tego nie zauważyć…Zresztą taki stan utrzymuje się do dnia dzisiejszego tj 14.01.17. ???) pozostawię bez komentarza, gdyż jest to nieprawda.
  Ryszard

  Odpowiedz
 6. Wspólnota

  Witam.
  Terminy podane powyżej są to daty faktycznie wykonanej pracy. Fakt ze nieco odbiegały od podanych terminów (wywieszonych) na klatce na tablicy informacyjnej. Było to spowodowane przez święta, Nowy Rok i święto Trzech Króli. Zarząd chciał aby na te dni było posprzątane. Jesteśmy pewni nie na 100%, a na 200% ze sprzątanie było wykonane.
  Domyślamy się ze chodzi o klatkę Kołłątaja 18, i mogę zapewnić ze gdyby Pan w tych dniach bardzo wcześnie rano zwrócił uwagę na stan podłogi, przyznał by Pan nam racje. Wystarczy dosłownie kilkukrotne przejście po schodach w taka pogodę jaka była w grudniu, a można było odnieść wrażenie ze jest niezbyt dobrze posprzątane.
  Najlepszym rozwiązaniem był by kontakt z zarządem niezwłocznie. Dzisiaj jest do słowo przeciw słowu. Chcielibyśmy dodać, ze nie było (większych, tylko jedna sugestia/spostrzeżenie) uwag odnośnie sprzątania w w/w terminach w całej Wspólnocie.
  Cale prawodawstwo obowiązujące we wspólnocie mieszkaniowej, można znaleźć w zakładce „Regulaminy/Ustawy”.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 7. Wspólnota

  Uważamy ze odpowiedz na Pani pytanie jako zarząd zawarliśmy w odp. powyższej, opartej na faktach i rzeczywistych terminach. W żadnym momencie odpowiedzi „Admin” nie odebrał Szanownej Pani uwag personalnie.
  Odpowiedz na Pani pytanie, było merytorycznym odniesieniem się do zadanego pytania.
  Zarząd spotyka (prawie codziennie) się kilkukrotnie w ciągu dnia z mieszkańcami i nie było uwag ze strony mieszkańców, które by potwierdzały Pani spostrzeżenia.
  Zapewniamy Panią ze podane daty są faktycznie datami wykonania usługi.
  Życzę miłego dnia.

  Odpowiedz
 8. Wspólnota

  Szanowna Pani Ewo, w żadnym razie nie jest naszą intencja antagonizowanie czy też imputowanie, nic i nikomu. Jednocześnie prosimy aby była Pani tak miła i nie dopatrywała się jakiegokolwiek sarkazmu w naszych wypowiedziach. Jedynie uprzejmie i zdecydowanie chcielibyśmy ponownie zaznaczyć (jak w poprzednim wpisie) że, sprzątanie było monitorowane na bieżąco. Dlatego możemy z całym spokojem napisać, ze jesteśmy tego pewni, nie na 100% a na 200%. Posprzątane było w tych dniach, które były wyszczególnione we wcześniejszym poście.
  Zarząd jest jak najdalszy od tego aby sugerować cokolwiek. Nigdy nie śmielibyśmy cokolwiek i komukolwiek zarzucać. Pozwoli Pani uprzejmie że, pozostanie to w naszej ocenie jako paradygmat.
  Nie chcemy w żadnej mierze polemizować z Szanowną Panią, ani nie jest to aprioryczna supozycja, czy też przedstawianiem naciąganych argumentów. Nie wchodzimy w dywagacje z Panią, „a contrario” opieramy się na realistycznej ocenie rzeczywistości.
  Śmiemy twierdzić ze gdyby taka zaszłość zaistniała, była by Pani uprzejma i zwróciła nam uwagę niezwłocznie na taki stan rzeczy. Który to, moglibyśmy skorygować niezwłocznie i/lub podjąć odpowiednie działania w tej kwestii. Domniemamy, ze taka sytuacja mogła być spowodowana tak szczególnym wydarzeniem jak, święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok czy też Święto Trzech Króli. Z tego powodu szczególnie w tym okresie było sprawdzanie, aby mieszkańcy w miarę możliwości byli zadowoleni.
  Mamy nadzieje ze będzie Pani tak uprzejma wykaże dużo empatii i zaakceptuje nasz punkt widzenia tej sprawy. Który oparty jest na stanie faktycznym i nie ma tu jakiegokolwiek domniemania, tylko i wyłącznie „suche” realia i obserwacje.
  Uważamy ze wyczerpująco i ostatecznie odpowiedzieliśmy na nurtuj panią pytania i zastrzeżenia.
  Pozostajemy z najwyższym szacunkiem
  Życzymy Pani miłego dnia.
  Ryszard

  Odpowiedz

Zostaw Odpowiedź